Przedsiębiorstwo Obsługi i Doradztwa Technicznego DORTECH
Kontakt
Oferta

OFERTA BIURA PROJEKTOWEGO

Poszukują Państwo firmy oferującej profesjonalny nadzór inwestorski? Zależy Państwu na otrzymaniu funkcjonalnych projektów przemysłowych lub projektów konstrukcji budowlanych? Zachęcamy do kontaktu z Przedsiębiorstwem Obsługi i Doradztwa technicznego DORTECH.

Projektowanie:

  • projekty konstrukcyjne z optymalizacją projektowanych elementów wg PN-EN w zakresie projektów budowlanych oraz wykonawczych
  • projekty dla budownictwa ogólnego
  • projekty dla budownictwa przemysłowego
  • projekty dla budownictwa komunalnego

Projektowanie w zakresie obiektów
już istniejących:

  • modernizacje i adaptacje
  • rozbudowy i przebudowy
  • ekspertyzy i modernizacje

Nadzór inwestorski

Ważnym punktem oferowanych przez nas usług jest nadzór budowlany. Pełniąc funkcję inspektora nadzoru kontrolujemy prace wykonywane na placach budowy. Sprawdzamy czy przebiegają one zgodnie z wytycznymi zapisanymi w projekcie. Monitorujemy inwestycje budowlane pod kątem technologicznym i technicznym. Sprawujemy pieczę nad tempem i jakością prac. Sprawdzamy czy są one realizowane zgodnie z polskim prawem budowlanym.

Projekty wielobranżowe

Specjalizujemy się w przygotowywaniu projektów dla budownictwa ogólnego, przemysłowego oraz komunalnego w zakresie inwestycyjnym.
Wykonujemy także projekty wielobranżowe budynków i obiektów już istniejących. Obejmują one wszelkie rozbudowy, adaptacje i modernizacje.
W swoim dorobku posiadamy projekty różnorodnych typów budynków, takich jak hale sportowe, hale stalowe czy pawilony handlowo-usługowe.

Obsługa inwestycji budowlanych

Oferowane przez nas usługi projektowe, doradcze i inspektorskie wyróżniają się najwyższym poziomem.
Architekci i inżynierowie pracujący w naszej firmie posiadają uprawnienia branżowe, wymagane do świadczenia poszczególnych usług.
Jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami architektonicznymi oraz pojawiającymi się w naszym sektorze usług. Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszym biurem projektowym prosimy o kontakt. W celu uzyskania szerszych informacji na temat świadczonych przez nas usług sugerujemy Państwu kontakt telefoniczny lub mailowy. Numer telefonu, adres e–mail oraz formularz zamieściliśmy w zakładce KONTAKT.

Zapraszamy do współpracy!