Przedsiębiorstwo Obsługi i Doradztwa Technicznego DORTECH
Kontakt
O nas

Witamy w DORTECHZapraszamy do naszego biura architektonicznego!

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych. Na rynku usług związanych z obsługą budownictwa działamy od 1995 roku. Nasza oferta kierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych z Konina i okolic.

Szeroki zakres prac

Zakres prac, które realizujemy jest bardzo szeroki. Wykonujemy projekty budowlane dla budownictwa ogólnego, komunalnego oraz projekty przemysłowe. Sporządzamy kompleksowe projekty obiektów przemysłowych, takich jak hale czy magazyny. Przyjmujemy także zamówienia na przygotowanie planów rozbudowy, przebudowy, adaptacji i modernizacji budynków już istniejących.
Działamy kompleksowo.

Nadzór inwestorski

Oprócz projektów, oferujemy także nadzór inwestorski. Projekty hali i projekty magazynów wykonywane przez naszych architektów uwzględniają wszystkie, nawet najbardziej wymagające oczekiwania Klientów.
Realizując zlecenia na projekty adaptacyjne i modernizacyjne oraz wydając ekspertyzy budowlane, zawsze bierzemy pod uwagę wytyczne zapisane w prawie budowlanym i architektonicznym. Zależy nam na tym, by budynek powstały na bazie stworzonego projektu był funkcjonalny i w pełni bezpieczny.

Jakość i bezpieczeństwo

Zadowolenie i bezpieczeństwo Klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.
Służymy profesjonalnym doradztwem z zakresu inżynierii budowlanej.
Za swój największy sukces uznajemy grono zadowolonych Zleceniodawców, którzy korzystają z naszych usług stale się powiększa.